Uitslag Youngstockshow 2018

A1            Hengstveulens sectie A                                                  

                  1               104         Linderich Forever           

                  2               101         Carnasiwns No Mercy 

                  3               103         Selehems Obelix             

                  4               102         Carnasiwns Legend      

 

A2            Merrieveulens sectie A                                                  

                  1               105         Kanaalhoeve Vanity     

                  2               107         Langvennen Naya          

                  3               106         Langvennen Nana          

                  4               108         Langvennen Anwen      

 

A3            Jaarling hengsten sectie A                                           

                  1               170         Vennebos Pearly Mason             

 

A4            Jaarling merries/ruinen sectie A                                               

                  1               110         Drenrow Demi-Moore 

                  2               109         Selehem's Cicola            

                  3               112         Carnasiwns Delight      

 

A5            Tweejarige hengsten sectie A                                    

                  1               113         Hoekhorst Empire          

 

A6            Tweejarige merries / ruinen sectie A                                     

                  1               115         Bellisimo Vayenne        

                  2               116         An de Bane's Chin           

                  3               114         Ysselvliedts Allysia       

 

A7            Driejarige hengsten sectie A                                      

                  1               117         Dargale Bravo 

 

A8            Driejarige merries / ruinen sectie A                                        

                  1               118         Selehem's Ca Ching       

 

CH1        Veulen Championship sectie A                                                   

                  Champion                             104         Linderich Forever           

                  Reserve Champion         105         Kanaalhoeve Vanity     

 

CH2        Jeugd Championship sectie A                                    

                  Champion                             118         Selehem's Ca Ching       

                  Reserve Champion         115         Bellisimo Vayenne        

 

CH3        Sectie A Championship                                                   

                  Champion                             118         Selehem's Ca Ching       

                  Reserve Champion         115         Bellisimo Vayenne        

 

B9            Hengstveulens sectie B                                                  

                  1               119         Vliedberg`s Llew Squire               

 

B10         Merrieveulens sectie B                                                  

                  1               121         Hoekhorst Jade               

                  2               120         Red Flower Mary-Jo      

 

B14         Tweejarige merries / ruinen sectie B                                     

                  1               122         Hoekhorst Miss Money Penny

                  2               123         De Polhorst Jopie           

 

B15         Driejarige hengsten sectie B                                      

                  1               124         Awlwoods Dream of Mowgli     

 

B16         Driejarige merries / ruinen sectie B                                        

                  1               126         Vliedberg's Lyn Carys   

                  2               125         Lydarthill Special Reserve         

 

CH4        Veulen Championship sectie B                                                   

                  Champion                             119         Vliedberg`s Llew Squire               

                  Reserve Champion         121         Hoekhorst Jade               

 

CH5        Jeugd Championship sectie B                                    

                  Champion                             126         Vliedberg's Lyn Carys   

                  Reserve Champion         124         Awlwoods Dream of Mowgli     

 

CH6        Sectie B Championship                                                   

                  Champion                             126         Vliedberg's Lyn Carys   

                  Reserve Champion         119         Vliedberg`s Llew Squire               

 

C17         Hengstveulens sectie C                                                  

                  1               128         Shamrocklake Perfect Prefection          

                  2               127         Flowergirls Brenin Dus                 

                  3               129         Shamrocklake Whatever It Takes          

 

C22         Tweejarige merries / ruinen sectie C                                     

                  1               131         Godebog Penny Black  

 

C23         Driejarige hengsten sectie C                                      

                  1               132         Danash Shangri-La        

 

CH7        Veulen Championship sectie C                                                   

                  Champion                             128         Shamrocklake Perfect Prefection          

                  Reserve Champion         127         Flowergirls Brenin Dus                 

 

CH8        Jeugd Championship sectie C                                    

                  Champion                             132         Danash Shangri-La        

                  Reserve Champion         131         Godebog Penny Black  

 

CH9        Sectie C Championship                                                   

                  Champion                             128         Shamrocklake Perfect Prefection          

                  Reserve Champion         132         Danash Shangri-La        

 

D26        Merrieveulens sectie D                                                  

                  1               134         Aleanto Imperial Maid                 

 

D30        Tweejarige merries / ruinen sectie D                                     

                  1               135         Torriate               

 

D32        Driejarige merries / ruinen sectie D                                       

                  1               136         Broadley Violet                

 

CH10     Veulen Championship sectie D                                                  

                  Champion           134         Aleanto Imperial Maid                 

 

CH11     Jeugd Championship sectie D                                    

                  Champion                             136         Broadley Violet                

                  Reserve Champion         135         Torriate               

 

CH12     Sectie D Championship                                                  

                  Champion                             136         Broadley Violet                

                  Reserve Champion         134         Aleanto Imperial Maid                 

 

W34       Merrieveulens sectie WPBR                                       

                  1               137         Vpower Heavenly           

 

W35b    Jaarling hengsten sectie WPBR                                                  

                  1               139         Heavenlysmile’s Morgan           

 

W35a    Jaarling merries sectie WPBR                                    

                  1               138         Heidehof's Dua Lipa     

 

W38       Tweejarige merries / ruinen sectie WPBR                                            

                  1               140         Heidehof's Yulana          

 

W40       Driejarige merries / ruinen sectie WPBR                                              

                  1               141         Zephyr 

 

CH13     Veulen Championship sectie WPBR                                        

                  Champion           137         Vpower Heavenly           

 

CH14     Jeugd Championship sectie WPBR                                           

                  Champion                             141         Zephyr 

                  Reserve Champion         140         Heidehof's Yulana          

 

CH15     Sectie WPBR Championship                                        

                  Champion                             141         Zephyr 

                  Reserve Champion         137         Vpower Heavenly           

 

CH16     Overall Championship                                                    

                  Champion                             136         Broadley Violet                

                  Reserve Champion         128         Shamrocklake Perfect Prefection          

 

 

M50       Menpony´s                                           

                  1               175         Waterland's Pom            Marieke van Wengerden

 

T51         Tuigpony’s                                            

                  1               177         Aston Seiriol                       Andries de Geus

                  2               176         Tijd Vlijt’s Spirit                Klaas Bakker

 

CH17     Aangespannen Championship                                                    

                  Champion                             177         Aston Seiriol                       Andries de Geus

                  Reserve Champion         176         Tijd Vlijt's Spirit                 Klaas Bakker

 

R49         Ridden Pony's sectie D                                                    

                  1               171         Bookhamlodge Esther  Marit Timmermans

                  2               172         Kylebeck Carolina           Renske Kuster

                  3               174         Llanwnen Firestorm      Antonia Spiekermann

                  4               173         Trefaes Arfon                      Helma de Jong

 

R45         Ridden Pony’s sectie A,B,WPBR stm. t/m 137,9 cm. (ruiter onder 18jr)                                                 

                  1               168         Kenwoods Princess Milly            Tessa Kole

                  2               148         Ysselvliedts Nova Zembla           Noor van Vliet

                  3               167         Harwel Llewelyn                               Marjolein Bomers

 

CH18     Gereden Championship                                                 

                  Champion                             171         Bookhamlodge Esther  Marit Timmermans

                  Reserve Champion         172         Kylebeck Carolina           Renske Kuster

                                                                     

CH19     Performance Championship                                       

                  Champion                             171         Bookhamlodge Esther  Marit Timmermans

                  Reserve Champion         172         Kylebeck Carolina           Renske Kuster

 

FR42      First Ridden                                         

                  1               149         Caebanadl Lillian            Elsa van Zutphen

                  2               150         Sunstar's Cindy                                   Anna van Munster

 

LR41      Leading Rein                                       

                  1               142         Ysselvliedts Hello Goldstar       Anwen Zoet

                  2               179         Ysselvliedts Nova Zembla           Elaine Zoet

                  3               144         Singels Gwinn                                      Jayden Bakker

                  3               143         Sardis Lucky Chance                       Josefien van Zutphen

                  3               146         Evita                                                           Stacy Mooren

                  3               147         Legerview Adele                                Liza Mooren

                  3               145         Eindegooi's Philippa                       Bente Becker

 

YH44      Young Handlers van 12 tot en met 16 jaar.                                          

                  1               164         Hoekhorst Miss Money PennyMike van Munster

                  2               163         Harwel Llewelyn                               Marjolein Bomers

                  3               165         Lydarthill Special Reserve          Tessa Kole

                  3               162         Ysselvliedts Nova Zembla           Noor van Vliet

 

YH43      Young Handlers 6 tot en met 11 jaar.                                     

                  1               156         Boothsdale Brenin Aur                  Isolde Hoeke

                  2               154         Kenwoods Princess Milly            Eke van der Zande

                  3               152         Ysselvliedts Hello Goldstar       Anwen Zoet

                  3               153         Ysselvliedts Allysia        Sophie van Norel

                  3               155         Caebanadl Lillian            Elsa van Zutphen

                  3               157         Sunstar's Cindy                 Anna van Munster

                  3               158         Singels Gwinn   Jayden Bakker

                  3               159         Eindegooi's Philippa      Bente Becker

                  3               160         Evita      Stacy Mooren

                  3               161         Legerview Adele              Liza Mooren

 

CH20     Mini Performance Championship                                             

                  Champion                             142         Ysselvliedts Hello Goldstar           Anwen Zoet

                  Reserve Champion         164         Hoekhorst Miss Money Penny    Mike van Munster